Super leuke tafellamp in de vorm van een vrouw die staat voor Eva, de allereerste vrouw op aarde. Deze Family lamp van ETH past perfect op een tafel of nachtkastje. De coating in velours maakt hem extra knap. Nog even zorgen voor een warme lichtbron en Lees meer..
Super leuke tafellamp in de vorm van een vrouw die staat voor Eva, de allereerste vrouw op aarde. Deze Family lamp van ETH past perfect op een tafel of nachtkastje. De coating in velours maakt haar extra knap. Nog even zorgen voor een warme lichtbron en je bent verzekerd van een origineel lampje. Je kan Eva eventueel laten vergezeld worden door Adam, of door een tweede Eva.
Super leuke tafellamp in de vorm van een vrouw die staat voor Eva, de allereerste vrouw op aarde. ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen